Reisid      Kontakt      
Niguliste muuseum Muuseumi koondab kesk- ja varauusaegset kirikukunsti Eesti Kunstimuuseumi erinevatest kogudest, mis on kõige olulisem ja suurem vanema sakraalkunsti kollektsioon Eestis.     Niguliste muuseum Giid, giiditeenused, Niguliste muuseum, Niguliste kirik, ekskursioon, kirikukunst, sakraalkunst, kunst, näitus, kirik

Reisielamused

avasta Eestimaad koos meiega

Niguliste muuseum


Muuseumi koondab kesk- ja varauusaegset kirikukunsti Eesti Kunstimuuseumi erinevatest kogudest, mis on kõige olulisem ja suurem vanema sakraalkunsti kollektsioon Eestis.

Niguliste muuseum on üks väheseid Põhja-Euroopa muuseume, mis asub endises sakraalhoones ning kus saab kirikukunsti nautida selle ajaloolises kontekstis.

 

Muuseumis näeb ka kiriku ajaloolist lühtritekogu ning kesk- ja varauusaegseid hauaplaate. Hõbedakambris asuvast kogust moodustab silmapaistvama osa Tallinna gildide ja Mustpeade vennaskonna hõbevara.

 

Niguliste kirik oli keskajal üks Tallinna kahest kogudusekirikust ning linna tähtsamaid pühakodasid. Kaupmeeste ja meresõitjate kaitsepühakule Nikolausele pühitsetud kirik rajati tõenäoliselt 13. sajandi keskpaigas. 

 

Ekskursioon on ettetellimsel ja kestab 1 tundi.

 

 

 

Kvaliteet
Kliendi rahulolu ja positiivsed elamused reisimisest on meile olulised. 

Kogemus
Oleme korraldanud reise Eestis juba  paarikümmend aastat!

Kontaktandmed
Anle Reisid OÜ, reg.nr. 12276693,
Kungla tn 38/1-7, Tallinn 10413
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 555 87 844

Web Design and FastLion CMS aara.ee

Niguliste muuseum

Niguliste muuseum on üks väheseid Põhja-Euroopa muuseume, mis asub endises sakraalhoones ning kus saab kirikukunsti nautida selle ajaloolises kontekstis   Muuseumis näeb ka kiriku ajaloolist lühtritekogu ning kesk- ja varauusaegseid hauaplaate Muuseumi koondab kesk- ja varauusaegset kirikukunsti Eesti Kunstimuuseumi erinevatest kogudest, mis on kõige olulisem ja suurem vanema sakraalkunsti kollektsioon Eestis.

Niguliste muuseum

Muuseumi koondab kesk- ja varauusaegset kirikukunsti Eesti Kunstimuuseumi erinevatest kogudest, mis on kõige olulisem ja suurem vanema sakraalkunsti kollektsioon Eestis. Giid, giiditeenused, Niguliste muuseum, Niguliste kirik, ekskursioon, kirikukunst, sakraalkunst, kunst, näitus, kirik
www.anlereisid.ee © 2017 Anle Reisid OÜ » Erikoismatkoja Viroon